Marketingové služby

Vonkajšia a vnútorná reklama

Vonkajšia  a vnútorná reklama ponúka bohatú škálu možností a formátov. Jej výhodou je relatívne presné zacielenie, dobrá viditeľnosť a priestor na kreativitu.

3D logá

Vyrobíme vám 3D nápisy alebo 3D firemné logá z rezaného polystyrénu alebo PVC.  Zalepíme prierezy, zatmelíme, prebrúsime a následne nalakujeme na požadovanú farbu.

Tlač

Ktoré potrebujete? Digitálna, ofsetová tlač, tlač veľkoformátových nosičov (bannery, billboardy, plachty), vizitky, letáky, brožúry aj katalógy – vyberte si!

Grafika

Vymakaný grafický dizajn dokáže pomôcť a  vyvoláva  pozitívne emócie. Vizuálna komunikácia firmy musí byť neoddeliteľnou súčasťou Vášho biznisu.

Potlač na tričká

Pojem sieťotlač zrejme poznáte,  no málokto vie, ako to v skutočnosti funguje. Táto neobyčajná metóda prináša dlhotrvajúcu potlač so živými farbami a presnou technikou.

Tvorba webstránok

Túžite po modernej a vašim predstavám zodpovedajúcej webstránke s možnosťou úprav, bez toho, aby ste museli mať znalosti z programovania? Len smelo klikajte

Online Marketing

Marketingovú stratégiu nechajte na nás, postaráme sa o Váš web: od obsahu až po jeho návštevnosť. SEO optimalizácia, PPC reklama, Facebook – to všetko v balíku našich služieb!

Event Management

Event podľa predstavy a rozpočtu. Event pripravíme vrátane scenára, koordináciu budeme mať pod palcom, dodáme umelcov, celebrity a vyriešime catering aj techniku.

Switch The Language

  Zákaznícky servis:
  Po. – Pia.: 08:30 – 17:00

  Tel:

  +421 910 264 925

  Email
  info@twoagency.sk